Usługi

Oferujemy niezwykle kompleksowy wachlarz usług, który spotyka się z uznaniem wszystkich współpracujących z nami przedsiębiorstw komunalnych a także małych firm.

Profesjonalny serwis maszyn i pojazdów użytkowych

Wykonujemy przeglądy serwisowe, a także naprawy i remonty różnego rodzaju sprzętu komunalnego. Zajmujemy się ponadto posezonowym przeglądem i konserwacją urządzeń, maszyn i pojazdów. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, a także nowoczesne przyrządy pomiarowe – mają Państwo więc pewność, że powierzony nam pojazd jest w dobrych rękach.

Dysponujemy ponadto bardzo szerokim asortymentem części zamiennych. Niezbędne naprawy możemy wykonać zarówno w naszym warsztacie stacjonarnym, lub – po wcześniejszym uzgodnieniu – w miejscu wskazanym przez klienta.

W razie potrzeby istnieje także możliwość wykonania modyfikacji pozwalających na dostosowanie maszyn i pojazdów do indywidualnych potrzeb klienta.

Profesjonalne doradztwo

Nasze usługi obejmują również pomoc przy doborze odpowiedniego sprzętu, części zamiennych i osprzętu. Chętnie doradzimy Państwu także w kwestii obsługi i eksploatacji zakupionych maszyn.