Pojazdy komunalne

Jako importer obecny na polskim rynku od wielu już lat, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu sprzęt dokładnie skrojony pod kątem Państwa potrzeb.

Oferujemy przede wszystkim funkcjonalne pojazdy komunalne, które znacznie zwiększą produktywność przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych i sprawdzonych renomowanych producentów, takich jak Mercedes Benz, MAN.

Dysponujemy pojazdami marki Mercedes-Benz typu Unimog U300, U400 oraz U500 w wersji komunalnej przystosowanymi do montażu wszelkiego rodzaju urządzeń komunalnych (piaskarki, solarki, pługi śnieżne, kosiarki, myjki do znaków drogowych i barier a także zamiatarki). Marka Mercedes jest swego rodzaju gwarancją jakości, a typ pojazdu Unimog mający swoje zastosowanie w terenowych pojazdach wojskowych lub straży pożarnej, doskonale sprawdzi się nawet w bardzo wymagających warunkach drogowych, dzięki czemu bez obaw wykorzystać go przy realizacji nawet bardzo specjalistycznych zadań, podczas których niezawodność sprzętu ma kluczowe znaczenie.

Inne oferowane przez nas pojazdy to samochody komunalne na bazie samochodów samowyładowczych z napędem 4x4 lub 6x4. Marek MAN (TGM, TGS 18.280, 18.290) lub Mercedes-Benz (Actros, Axor, Atego)

Gwarantujemy, że niezależnie od tego, który z naszych pojazdów komunalnych Państwo wybiorą, będzie on gotowy do eksploatacji i zapewni bezawaryjną pracę przez długi czas eksploatacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!