Osprzęt komunalny

Pośród importowanych przez nas maszyn znajdą Państwo ponadto osprzęt pecjalistyczny, który można wykorzystać z naszymi pojazdami:

Myjka do znaków Mulag, Schmidt lub Ducker

Urządzenie to można bez trudu zainstalować na pojazdach użytkowych marki Unimog lub na samochodach ciężarowych wyposażonych w płytę czołową i odpowiednie przyłącze hydrauliczne.

Przyczepa sygnalizacyjna U26, U27 lub przyczepa LED zmiennej treści

Pomoże Państwu zabezpieczyć Wasze prace prowadzone na drogach, bez konieczności wyłączania ich z ruchu. Przyczepy są zgodne z obowiązującymi normami na drogach krajowych oraz autostradach, przyczepy zmiennej treści służą do informowania kierowców o prowadzonych robotach drogowych lub objazdach. Przyczepy przystosowane są do różnego rodzaju pojazdów komunalnych.

Nożyce tnące do żywopłotu i gałęzi

Pojazdy typu Unimog wyposażone w wysięgnik hydrauliczny np. Mulag, Ducker lub Gilbers można wyposażyć w nożyce tnące żywopłoty, gałęzie lub inne grube zarośla. Nożyce tnące montuje się w miejsce głowicy koszącej, całość sterowana jest z poziomu kabiny kierowcy.

Zespół napędowy piaskarki

Od lat oferujemy alternatywne napędy piaskarko solarek, które sa przystosowane do napędu z hydrauliki pojazdu. Montujemy nowy silnik diesla, z rozruchem elektrycznym sprzężony z pompą hydrauliczną odpowiednią dla danego typu piaskarko solarki. Całość może stanowić zabudowę montowaną z przodu lub z tyłu piaskarko-solarki.

Sterownik piaskarko solarki

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać dogłębnie problematykę a co za tym idzie awaryjność układów sterowania piaskarko solarek Schmidt, Kupper Weisser, Beilhack. Jako alternatywę produkujemy własne sterowanie piaskarko solarek, nasz pulpit sterowniczy można zastosować do wszystkich rodzajów piaskarko solarek.